NavigatieAvond: Routes maken met MRA Routeplanner – 28 november

De NavigatieAvond aan het begin van het jaar had als onderwerp het maken van routes in MyRoute-app – de online tool die ook door de Toercommissie wordt gebruikt voor het maken van alle ritten voor de club. De avond op 4 maart was bijzonder goed bezocht, waardoor met name de mensen achter in het zaaltje moeite hadden om goed te kunnen zien wat er op het scherm werd getoond.

Daarnaast werd de informatie door sommigen als ‘system overload‘ of simpelweg ‘te veel informatie‘ ervaren. Dit kwam mede doordat er teveel werd ingegaan op (hele) specifieke vragen.

Op verzoek gaan we het onderwerp ‘Routes maken in MyRoute-app‘ herhalen op vrijdag 28 november bij De Vleugel, Ermelo. We hebben dan de andere ruimte tot onze beschikking, waardoor het (ook voor de mensen achterin) beter te volgen moet zijn.

De deelname is gratis – inclusief koffie. Een kleine bijdrage in de fooienpot mag natuurlijk altijd! Meld je wel aan, dan weten we hoeveel koffiekopjes klaargezet moeten worden.

De avond wordt weer gehouden bij De Vleugel, Nijkerkerweg 4, Ermelo – Exclusief voor leden!

Aanmelden kan alleen via de link in de nieuwsbrief De Toerist, verzonden aan de leden.